Uzdodiet savu jautājumu
pa telefonu

+371 2926 9525

Par kompāniju

    Firma Autostudija ALEKS tika dibināta 2001. gada martā. Automašīnu apkalpošana un, jo īpaši, pretaizdzīšanas iekārtu kā arī audiosistēmu uzstādīšana un pārdošana bija galvenais izvēlētais darbības virziens.

    Lēmums par firmas izveidošanu un par galveno darbības virzienu tika pieņemts starp cilvēkiem, kuri sāka darbu šajā sfērā jau 90-to gadu sākumā.Nostrādājot vairākus gadus kopā un, iegūstot diezgan lielas zināšanas un pieredzi, mēs sapratām, ka savu ideju īstenošanai mums pietrūkst neatkarības.Tad arī tika pieņemts lēmums par patstāvīga biznesa uzsākšanu.

    Uzsākot komercdarbību, kā arī jebkuriem citim komersantiem, mums nācās sastapties ar jauniem uzdevumiem. Lēmumi par neizbēgamiem birokrātiskajiem jautājumiem prasija mums daudz spēka,bet toties mēs tikām atalgoti ar brīvību un svarīgu jautājumu pieņemšanu. Pirmatnēji mūsu galvenā nodarbošanās bija pretaizdzīšanas kompleksu un sākuma līmeņa audiosistemu uzstādīšana. Ar laiku mūsu patstāvīgie klienti, kā arī jaunie klienti, uzzinot par mums no draugu rekomendācijām, sāka pievērsties autoskaņai. Lielākā cilvēku daļa, protams, priecājas par mašīnā esošo oriģinālo magnetolu un mašīnas izgatavotāja standarta skaļruņiem, bet tiklīdz cilvēks pavada pie stūres kaut īsu laiku pie kvalitatīvas mūzikas, viņš sāk novērtēt savā dzelzs draugā ne tikai marku, motoru, eksterjeru un interjeru, bet arī sev patīkamas skaņas vidi.

    Attīstoties mobīlajai elektronikai, automašīnās sāka iekļūt ne tikai audiosistēmas, bet tagad arī videosistēmas, kuras domātas galvenokārt pasažieru izklaidei. Šodien ir jau absolūti normāla parādība, ka minivenā ir grieztu monitors ceļošanai ar bērniem vai draugiem.

    Kārtējais attīstības solis kļuva par ļoģisku turpinājumu mūsu nodarbošanai. Iegūstot pietiekami lielu klientu skaitu un pazīstamos no Latvijas instalātoriem, mēs nolēmām kļut par labi pazīstamās Eiropas brenda Caliber pārstāvjiem. Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība ar jaunu priekš Latvijas preci ļāva mums pacelties uz nākošo evolūcijas pakāpienu. Tādējādi, šodien mēs piedāvājam ne tikai plašu pakalpojumu spektru un produkciju automīļotājiem, bet arī lielu audiotehnikas un aksesuāru asortimentu profesionāļiem. Veltot daudzus gadus mūsu automašīnu apsardzes sistēmu un autoskaņas tēmai, mēs ne tikai nepazaudējām interesi pret šo sfēru, bet ieguvām daudz interesantu ideju ar kurām vēlamies padalīties mūsu klientiem.